Nokia sorun giderme konuları – Yazılım güncellemeleri

nokia n9 meego 150x150 Nokia sorun giderme konuları  Yazılım güncellemeleriNokia S40/Symbian telefonlar için cihaz yazılımını nasıl güncellerim?

Çok kolay; telefonunuzun yazılım güncelleme uygulamasını veya Nokia Suite’i kullanarak güncellemeyi indirmeniz yeterlidir. Tüm işlemler, bağlantınızın hızına bağlı olarak on dakikadan az sürer. Şunları kullanabilirsiniz:

• Telefonunuzun bağlı olduğu Wi-Fi ağı
• telefonunuzun hücresel veri bağlantısı
• Nokia Suite kullanılıyorsa bilgisayarınızın internet bağlantısı
Yazılımı güncellemek için telefonunuzun hücresel veri bağlantısını kullanırsanız, veri ücreti ödemeniz gerekebilir. Wi-Fi ağını veya bilgisayarınızın internet bağlantısını kullanmak genellikle daha hızlı ve daha ucuzdur. Nokia tarafından sunulan güncelleme paketleri ücretsizdir.
Telefonunuzu kullanarak güncelleme:

Çoğu cihazda, Menü > Ayarlar > Telefon > Tel. güncelleştirmlr. veya Menü > Uygulamalar > (Araçlar >) Yzlm.güncl. seçeneklerini belirleyin. Bu menü konumlarında yazılım güncellemesi uygulamasını bulamazsanız, doğru konumu kullanıcı kılavuzundan kontrol edin.
Bilgisayar yoluyla güncelleme:

1 -Nokia Suite’i bilgisayarınıza yerel Nokia web sitesinden yükleyin.
2 -Telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayara bağlayın.
3 -Nokia Suite’i başlatın ve Araçlar > Yazılım güncellemeleri seçeneklerini belirleyin.
4 -İndirmek istediğiniz güncellemeleri seçin ve Yükle’yi belirleyin.

Nokia Symbian/S40 telefonunu bilgisayarıma nasıl bağlayabilirim?

Bilgisayarınızda Nokia Suite yüklü olmalıdır.
Nokia Suite’i indirmek ve yüklemek için yerel Nokia web sitenizin destek bölümüne gidin.
Bilgisayarınıza Nokia Suite’i yüklediğinizde, aşağıdakileri yapın:
1 -Nokia Suite’i başlatın.
2 -Araçlar > Yeni cihaz ekle seçeneklerini belirleyin.
3 -Ekrandaki yönergeleri uygulayın.

Windows Phone yüklü Nokia telefonum için telefon yazılımını nasıl güncellerim?

Lumia telefonumu nasıl güncellerim?

1 -Bilgisayarınıza Zune yazılımı (Windows) veya Windows Phone 7 Connector (Mac OS) kurun. Telefon güncellemesini indirmek için bu yazılımı kullanacaksınız.
2 -Telefonunuzla birlikte verilen USB kablosunu kullanarak telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın. Güncelleme işlemine başlamadan önce, telefonunuzdaki pil gücünün yeterli olduğundan emin olun.
3 -Telefonunuzu bağladığınızda Zune yazılımı veya Windows Phone 7 Connector for Mac otomatik olarak başlamazsa, kendiniz başlatın.
4 -Zune yazılımında, Update Now (Şimdi Güncelle) seçeneğini tıklatın (Windows Phone 7 Connector for Mac yazılımında, Install Updates (Güncellemeleri Yükle) seçeneğini tıklatın). Güncellemenin tamamlandığını gösteren bir bildirim görene kadar telefonunuzun bilgisayarınıza bağlı olduğundan emin olun.
Güncelleme için nasıl hazırlanırım?

1 -Güncelleme işlemine başlamadan önce, telefonunuzdaki pil gücünün yeterli olduğundan emin olun.
2 -Cihazın tarih ve saatinin doğru ayarlandığından emin olun
3 -Bilgisayarınızda boş alan yaratın, çünkü yazılım güncellemesini indirmek ve mevcut telefon yazılımınızı, ayarlarınızı ve medya dosyalarını yedeklemek için yeterli alana ihtiyacınız olacaktır.
4 -Videoyu (İngilizce) izleyin ve Nokia Lumia telefonunuzu nasıl güncelleyeceğinizi öğrenin.

Bilmem gereken başka bir şey var mı?
Bir sorun olması durumunda, Windows Phone yazılım güncelleme sihirbazını deneyin. En sık görülen problemlerin çözümüne ilişkin adım adım talimatları bulabilirsiniz.
Telefonunuzun yazılımını temel bilgisayarınızı kullanarak güncellediğinizde, telefonunuz otomatik olarak yedeklenir. Güncellemeden sonra telefonunuzda sorunlarla karşılaşırsanız, güncellemeden önceki sürümüne ve durumuna geri yükleyebilirsiniz.

Eski telefonumdan Windows Phone yüklü yeni Nokia telefonuma hangi türde verileri aktarabilirim?

Yeni telefonunuza rehberinizi, takvim kayıtlarınızı, yapılacaklar listenizi, resimlerinizi, videolarınızı, müzik dosyalarınızı ve ofis belgelerinizi aktarabilirsiniz. Kısa mesajlar ve multimedya mesajları ya da DRM korumalı müzik gibi bazı içerikleri bilgisayarınızda yedekleyebilirken, bazı verileri yeni telefonunuza aktaramazsınız.
Bu yönergeler tüm telefon modelleri ve üreticileri için geçerli olmayabilir.
Rehber
Yeni telefonunuzdaki Kişi Aktarımı uygulamasını kullanarak eski telefonunuzdaki rehberinizi kolaylıkla aktarabilirsiniz. Kişi Aktarımı Nokia Lumia aygıtlarında ana uygulamalar menüsündedir. Bu özelliğe sahip değilseniz, Marketplace’den indirebilirsiniz (Başlangıç ekranında Marketplace’e dokunmanız yeterlidir).
Daha fazla bilgi için videoyu (İngilizce) izleyin ve rehberi yeni Nokia Lumia telefonunuza nasıl kopyalayacağınızı öğrenin.
Daha önce mikro SIM kart kullandıysanız, mikro SIM kartınızdaki rehberinizi de yeni telefonunuza kopyalayabilirsiniz.
Takvim
Rehberiniz ve takviminiz Google Hesabı ve Microsoft Exchange gibi çevrimiçi bir servisin parçası olarak çevrimiçi olarak saklanıyorsa, ilgili hesabı telefonunuza kurduğunuzda rehberiniz ve takvim kayıtlarınız otomatik olarak alınır.
Daha fazla bilgi için rehberiniz, takvim kayıtlarınız ve yapılacaklar listenizi yeni telefonunuza nasıl aktaracağınıza ilişkin SSS’ye başvurun.
Medya dosyaları
Medya dosyalarınız ücretsiz bir bilgisayar uygulaması olan Zune ile aktarılır. En son sürümü bilgisayarınıza indirip yüklemek ya da Zune ile ilgili daha fazla bilgi almak için www.zune.net adresine gidin.
Apple Mac kullanıyorsanız, Mac App Store’dan Windows Phone 7 Connector for Mac’i indirin.
Daha fazla bilgi için müzik parçaları, resimler ve videolarınızı yeni telefonunuza nasıl aktaracağınıza ilişkin SSS’ye başvurun.
Ofis belgeleri
Ofis belgeleri, Windows Live SkyDrive bulut depolaması kullanılarak aktarılabilir. Bunun için bir Windows Live hesabına ihtiyacınız vardır.
Windows Live hesabınız yoksa www.live.com adresinden ya da telefonunuzu kullanarak hesap oluşturabilirsiniz. Daha fazla bilgi için telefonunuzun kullanım kılavuzuna bakın.
Eski telefonunuzdaki diğer içerikler
Kısa ve multimedya mesajlarınızı, notlarınızı, tarayıcı yer imlerinizi, DRM korumalı müzik ve videolarınızı ve onların lisanslarını bilgisayarınızda saklamak için uygun yazılımı kullanabilirsiniz.
Eski telefonunuzdaki ayarları yeni telefonunuza aktaramazsınız. Yeni telefonunuzdaki ayarları yapılandırma hakkında daha fazla bilgi için telefonunuzun kullanım kılavuzuna bakın.

nokia.com.tr

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Nokia sorun giderme konuları - Yazılım güncellemeleri, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Incoming search terms:

 • nokia 603 internet ayarları
 • nokia 603 yazılım güncelleme nasıl yapılır
 • nokia 603 sorunları
 • nokia 603 güncelleme hatası
 • nokia 603 facebook sorunu
 • nokia 603 wifi sorunu
 • nokia 603 güncelleme nasıl yapılır
 • nokia 603 güncelleme
 • nokıa 603 wifi bağlanmıyor
 • nokia 603 facebook ayarları4 Responses to “Nokia sorun giderme konuları – Yazılım güncellemeleri”

 1. kaan 30şuabt diyor ki:

  yazlım güncellemesi yaptım(nokia 603) facebook sorunu çıktı giriyor ama mesaj kutusu bildirim istekler üts kısım menu dahil yüklenmiyor açılmıyorlar internet ayarlarından çok uğraştım olmadı bütün güncelemeler yapık en güncell durumda şuan telefonum nasıl cözebilirm bu sorunu

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. yunus diyor ki:

  kaan kardeşimin dedığı gıbı aynı sorun bnde de var kafayı yedım en sonunda kırıp atıcam telefonu yaa

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. H. diyor ki:

  Aynı sorunu aynı modelde ben de yaşıyorum çözümünü bulan varsa lütfen bana da söylesin

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 4. mp diyor ki:

  bende nokia kullanıcısıyım bende sizin gibi sorun yaşadım 11820 teknoloji destek hattından yardım alabilirsiniz .. Buradaki çocuklar bir harika

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)

Yorumlar